Догори
Дати відгук

Енергетики Київщини отримали обладнання з шести країн

Вантаж включає, зокрема, трансформатори, електростанції резервного живлення.

1 хв на прочитання24 Січня 2023, 09:15
Поділитись:

Київщина для відновлення енергетичної інфраструктури після масованих атак Росії отримала 105 одиниць обладнання загальною вагою 90 тонн від 6 країн: Польщі, Австрії, Литви, Південної Кореї, Азербайджану, Нідерландів.

Про це ідеться у повідомленні Урядового порталу, передає Big Kyiv.

 Переданий 24 січня вантаж включає, зокрема, трансформатори, електростанції резервного живлення, обмежувачі перенапруги, елегазові вимикачі та інше енергетичне обладнання.

Передача обладнання відбулася під час відвідання одного з енергетичних об‘єктів Київської області міністром енергетики України Германом Галущенком разом з Надзвичайним і Повноважним послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцкі, Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Арадом Бенкьо, Тимчасово повіреною у справах посольства Нідерландів в Україні Есселіен ван Ертен, а також представниками дипломатичних місій Азербайджану, Литви та Південної Кореї 

«Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам, які допомагають Україні тримати енергетичний фронт. Сьогодні ми отримали чергову партію допомоги для відновлення енергопостачання. Це обладнання різного класу, яке допоможе усунути на цьому енергооб’єкті важкі пошкодження, які були завдані ракетними ударами рф», – наголосив міністр.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.