Догори
Дати відгук

Експерт: після карантину борги за газ стягуватимуть в судах

По закінченню карантинних обмежень постане питання припинення газопостачання неплатників

1 хв на прочитання19 Листопада 2020, 15:23
Поділитись:

Ситуація з комунальними платежами стає все більш критичною. Вочевидь, експерти прогнозують дедалі гіршу ситуацію, з огляду на розвиток пандемії коронавірусу та її наслідків, таких як безробіття та спад економіки.

За словами першого  заступника голови правління Асоціації постачальників енергоресурсів Євгена Нацвін-Степанова, в Україні кількість домогосподарств з боргами за газ за підсумками жовтня збільшилася до 60%. 

"З огляду на, що протягом літа - початку осені споживачі поступово погашали борги, накопичені за попередній опалювальний сезон, а вересень відрізнявся низьким споживанням, то ситуація з боргами виглядала більш оптимістично. Зараз же, за підсумками жовтня, ситуація з оплатою ресурсу стрімко погіршується", - повідомив експерт  в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Нацвін-Степанов підкреслив, що по закінченню карантинних обмежень постане питання припинення газопостачання неплатників і будуть вжиті заходи стягнення заборгованості в судовому порядку, а також інші небажані наслідки.

 Відомо, борг населення за газ перевищив 21,1 млрд грн. При цьому борги за тепло і гарячу воду склали 16,3 млрд, за поставку і розподіл електроенергії - 5 млрд грн.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.