Догори
Дати відгук

Екологи скинуть на каліфорнійський заповідник тонну отрути

Пропозиція отримала як підтримку, так і засудження.

1 хв на прочитання20 Грудня 2021, 23:36
Миша Миша
Поділитись:

Прибережна комісія Каліфорнії схвалила план з отруєння мишей, які загрожують рідкісним морським птахам у Національному заповіднику дикої природи Фаралонових островів, повідомляє HB.

Агентство, яке регулює берегову лінію Каліфорнії, проголосувало за схвалення плану скидання з гелікоптерів приблизно 3000 фунтів (1360 кг) отруєної приманки.

Принаду з родентицидом скинуть на скелясті острови біля узбережжя Сан-Франциско, де мешкають сотні тисяч птахів.

За словами офіційних осіб, цей крок, як і раніше, потребуватиме схвалення регіонального директора Служби охорони рибних ресурсів і дикої природи США, і навіть у цьому випадку, ймовірно, мине як мінімум два роки, перш ніж програма почне свою роботу.

Притулок на Фаралонових островах є домівкою для приблизно 300 000 морських птахів, включаючи рідкісного попелястого буревісника. Але чиновники кажуть, що мешканцям островів загрожують миші, які вперше прибули на острови на борту суден понад сто років тому.

За словами офіційних осіб, останніми роками популяція мишей різко збільшилася, приваблюючи сов, які також полюють і на попелястого буревісника.

Пропозиція отримала як підтримку, так і засудження з боку різних природоохоронних організацій. Критики стверджують, що родентицидом можуть бути отруєні й інші дикі тварини.

Відомий дослідник тварин і захисник природи Джейн Гудолл виступила проти цієї пропозиції на слуханнях.

Нагадаємо, Херсонська область перетворилася на табір смерті для червонокнижних птахів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.