Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Екологічна ситуація в Києві може погіршитися через карантин – експерт

Після завершення карантину кияни можуть не повернутися до користування громадським транспортом, а стануть активніше купуватимуть персональні автівки, що вплине на екологію

1 хв на прочитання01 Травня 2020, 14:21 129
Поділитись:

Через введені владою обмеження на роботу громадського транспорту в Києві, головним засобом пересування стали автомобілі. Згодом це  може привести до того, що після завершення карантину  кияни можуть  не повернутися до користування громадським транспортом, а стануть активніше купуватимуть персональні автівки. Це в свою чергу може  сильно зіпсувати екологічну ситуацію в місті, вважає експерт із міської логістики Дмитро Беспалов.

Так у коментарі «Апострофу» експерт  зазначив, що український уряд заблокував громадський транспорт в умовах пандемії, хоча в інших країнах ідуть протилежним курсом.

«В інших країнах, наприклад, у США, збільшують кількість одиниць громадського транспорту, навіть робили його безкоштовним. Наш уряд живе на іншій планеті, вони відкривають театри і салони краси, не розуміючи, що люди до них не доїдуть. Ніхто з тих, хто приймав це рішення, не їздить на громадському транспорті і не розуміє, що для людей це єдина транспортна можливість», – сказав він.

Нагадаємо, вміст токсичних речовин у повітрі Києва з 21 по 27 квітня перевищив норму в 11 разів.

Як повідомляв GreenPost, Київ  декілька днів  очолював рейтинг серед світових лідерів за забрудненістю повітря. Також, за словами кліматологів, в Україні буде погіршуватися якість повітря і води, зростатиме кількість погодних катаклізмів. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.