Догори
Дати відгук

Українські коньяки видають за грузинські

Антимонопольний комітет наказав алкогольним виробникам не махлювати з етикетками напоїв

1 хв на прочитання13 Липня 2020, 14:57
Поділитись:

Антимонопольний комітет надав українським виробникам коньяків обов'язкові до розгляду рекомендації прибрати з етикеток і реклами продукції символіку, яка вказує на походження напоїв нібито з Грузії. Про це повідомила пресслужба АМКУ. 

Згідно з повідомленням, компанії "Атлантіс", "Лоцмен", "Українська дистрибуційна компанія", "СП Аквавінтекс" використовують при оформленні етикеток написи грузинською мовою, зображення грузинського прапора та інші елементи, властиві напоям з Грузії. 

"При цьому інформація про українське походження вказується маленькими літерами. Крім цього, у рекламі таких напоїв використовуються ролики грузинського застілля з місцевими стравами, побажаннями, костюмами тощо. Все це може ввести в оману споживачів і дати їм помилкове враження, що вони купують коньяки саме грузинського виробництва", - наголошується в повідомленні. 

Наголошується, що згідно з українським законодавством забороняється видавати за іноземні коньяки України та суміші (купажі) з іноземними коньяками та коньячними спиртами. Виходячи з цього, АМКУ рекомендував виробникам коньяків відмовитися від поширення на етикетках і контретикетках, а також в будь-яких інших джерелах інформації, у тому числі в рекламі, відомостей, які можуть бути сприйняті як інформація про іноземне походження напоїв.

Нагадаємо, коньяк рятує судини від тромбів.
 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.