Догори
Дати відгук

Думали, що розкладається труп: у Херсоні немає чим дихати

Мова йде про Шуменський мікрорайон міста

1 хв на прочитання15 Вересня 2020, 11:24
Поділитись:

Від сморіду та алергій страждають не тільки мешканці Харкова через Коксохім. У Херсоні смердить у Шуменському мікрорайоні. Мешканці скаржаться -  немає чим дихати, ввечері район  оповитий отруйним запахом. 

"Кандидати в мери Ауууууу, до вас можна достукатися ?! Ласкаво просимо прямо зараз на Шуменський - насолодитися хімічним ароматом. 22-00, Шуменський м-н м Херсона, вікна змушені закрити, так як район оповитий не тільки страшним запахом, а й моторошним смердючим димом (хімія, гума). Знову труїть людей якесь виробництво От скажіть, скільки це триватиме? Скільки наші держчиновники видаватимуть дозвільні документи і погоджувати проекти ПІДПРИЄМСТВАМ, НЕ дотримуватися санітарних норм? Впевнена - ніяких фільтрів у цих підприємств і в помині немає (а навіщо так витрачатися?) Ідіть в ... зі своїми обіцянками, ви ж навіть з реаліями не можете розібратися. Але перед відходом дайте все ж відповідь людям - чому ми зараз задихаємося в квартирах?", - ідеться в дописі Аліни Збутень у групі "Херсон вдень і вночі" у Facebook.

Її допис зібрав понад 70 коментарів, в яких містяни конкретизують незручності, самопочуття та обговорюють, як з цим сморідом можно боротися.

Серед причин отруйного повітря називають силікатний завод, завод Мікрон, Чорнобаївську птахофабрику.

Обурюються також мешканці   Степанівки і Камишан. 

 Як відомо, Кличко згадав про Бортницьку станцію аерації аж перед виборами.

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко