Догори
Дати відгук

Дожити до 1 числа: чому в цей день помирає найбільше українців

Колишній міністр стверджує, що за офіційними даними, 1-го числа кожного місяця помирає в середньому на 10% більше українців, ніж в інші дати.

1 хв на прочитання10 Квітня 2020, 19:32
pixabay pixabay
Поділитись:

Відомий політик Дмитро Дубілет стверджує, що саме на 1-ше число кожного нового місяця в Україні припадає найбільше смертей.

До таких висновків він дійшов під час роботи над проектом створення дашборда (документ з лаконічно представленими статистичними даними, звітами, елементами інфографіки) щодо захворюваності українців на коронавірус та впливу цієї хвороби на загальний стан економіки.

Колишній міністр стверджує, що за офіційними даними, 1-го числа кожного місяця помирає в середньому на 10 % більше українців, ніж в інші дати. При цьому політик відразу сам і пояснив цей феномен, пов'язавши його із соціальними виплатами.

«Найімовірніше, по 1-их числах люди помирають не більше, ніж в інші дати. Офіційну дату смерті можуть штучно зрушувати на перше число, щоб померлому встигла зарахуватися пенсія за зайвий місяць», – вважає Дмитро Дубілет.

Довідка:

Дмитро Дубілет - український бізнесмен, IT-директор Приватбанку, співзасновник мобільного банку monobank, радник в.о. голови СБУ Івана Баканова (2019). Син Олександра Дубілета, колишнього керівника правління Приватбанку.
З літа 2019 року на державній службі: міністр Кабінету міністрів України (29 серпня 2019 — 4 березня 2020). З 20 жовтня 2019 йому підпорядкована також Державна служба статистики.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.