Четвер, 09 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Нардепи доопрацювали законопроект про управління відходами

Даний законопроект розроблений з метою вдосконалення системи управління відходами

1 хв на прочитання30 Червня 2020, 13:40 173
Поділитись:

Народний депутат України Олександр Маріковський повідомив про те, що Комітет з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України прийняв рішення про внесення в залу доопрацьованого Проекту Закону «Про управління відходами» 2207-1д.

"Щойно, під час перерви в пленарному засіданні, відбувся #Екокомітет, на якому було прийнято ЄДИНОГОЛОСНО рішення про винесення в залу доопрацьованого Проекту Закону «Про управління відходами» 2207-1 д та прийняття за основу!!" - написав у Facebook нардеп. 

Відомо, що даний законопроект розроблений з метою вдосконалення системи управління відходами, забезпечення законодавчого та нормативно-правового регулювання відносин у сфері управління відходами з урахуванням вимог директив Європейського Союзу. Він також спрямований на  покращення стану навколишнього природного середовища та досягнення цілей сталого розвитку.

У доопрацьованій редакції законопроекту про управління відходами, підготовленого до повторного першого читання народними депутатами України Олегом Бондаренком  та Олександром Маріковським, враховані численні зауваження і пропозиції від державних органів,неурядових міжнародних організацій,  суб'єктів господарювання та всіх інших дотичних до роботи над проектом сторін. 

Нагадаємо, 13 травня Рада відправила законопроєктв про відходи на доопрацювання.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.