Догори
Дати відгук

Долину нарцисів закривають для відвідування

Через продовження карантину відвідування природоохоронного науково-дослідного відділення "Долина нарцисів імені Василя Комендаря" у період масового цвітіння буде заборонено.

1 хв на прочитання25 Квітня 2020, 16:00
Фото: Facebook Карпатського біосферного заповідника Фото: Facebook Карпатського біосферного заповідника
Поділитись:

Адміністрація Карпатського біосферного заповідника повідомляє у Facebook, що через продовження карантину відвідування природоохоронного науково-дослідного відділення "Долина нарцисів імені Василя Комендаря" у період масового цвітіння буде заборонено.

У разі, якщо будуть ухвалені рішення Кабінету Міністрів України стосовно послаблення карантину, що дасть можливість відкрити відвідування Долини нарцисів, громадськість буде повідомлено додатково.

"Нам сумно, якщо цьогоріч ви не зможете побачити унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється один з останніх в Європі рівнинних осередків нарцису вузьколистого", – зазначили в адміністрації заповідника.

Відомо, Кабінет міністрів України  ухвалив рішення про подовження карантинних заходів у зв'язку з поширенням коронавірусу до 11 травня.

Вчора, 24 квітня, Кабінет міністрів представив план виходу України з карантину. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, його реалізація може початися вже з 11 травня. Однак умовою для цього є сприятлива епідемічна ситуація в країні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.