Догори
Дати відгук

«Держгеокадастр» отримав нового голову

Очолив державну інституцію Сергій Завадський. Щоправда, цю посаду він отримав із приставкою «в. о.».

1 хв на прочитання03 Березня 2021, 16:45
«Держгеокадастр» отримав нового керівника «Держгеокадастр» отримав нового керівника
Поділитись:

Кабінет Міністрів України призначив тимчасово виконуючого обов'язки керівника «Держгеокадастру». Про це у власному Telegram-каналі повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.
Новим головою «Держгеокадастру», щоправда, із приставкою в. о, став Сергій Завадський. Посаду його заступника отримав Олег Пілат. 

Нагадаємо, що 21 грудня 2020 року Кабінет Міністрів звільнив Романа Лещенка з посади голови Держгеокадастру у зв'язку з обранням його міністром агропромислового комплексу.
Сергій Завадський раніше обіймав посаду заступника директора філії — начальника управління землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт у харківській регіональній філії ДП «Центр державного земельного кадастру».

У 2017 році став директором ДП «Харківський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою». На цій посаді він працював до березня 2020 року. Також Завадський виконував обов'язки директора Департаменту ведення державного земельного кадастру Держгеокадастру.

Разом із дружиною Альоною Олексіївною Завадський виховує сина Даміра.

Завадський володіє двома квартирами у Харкові. Має право на 25 % власності на квартиру у місті Докучаєвськ на Харківщині. У 2019 році  Завадський отримав за місцем роботи зарплату в розмірі 291 тисяча гривень.

Новопризначений чиновник і його родина мають пів мільйона гривень готівки.

Як ми писали раніше, керівника «Держгеокадастру» запідозрили у злочинах.  Депутатський запит про можливу причетність до злочину начальника ГУ Держгеокадастру в Херсонській області Олександра Паливоди направили президенту.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.