Догори
Дати відгук

Держава заборгувала шахтарям майже мільярд гривень

Якщо гроші шахтарям не виплатять зараз, через десять днів борг сягне рекордних 1,4 млрд грн.

1 хв на прочитання21 Січня 2021, 10:45
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

В Україні продовжують зростати борги перед гірниками. На сьогодні шахтарям держава винна 920 млн грн, повідомив на особистій Facebook-сторінці голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

За його словами, 920 млн грн — офіційні дані Міненерго щодо зарплатної заборгованості перед працівниками держшахт. Це без урахування боргів перед шахтами «НАДІЯ», ТОВ «Краснолиманського» та підприємств Віктора Вишневецького.

«Сподіваюсь, що Мінфін вийде зі свят-лікарняних і поворушиться, щоб випустити 250 млн грн бюджетних коштів на виплату зарплати за грудень 2020 р.», — написав Волинець.

Голова незалежної профспілки також попередив, що може виникнути колізія, коли нема кому буде підписати наказ про розподіл коштів. Повноваження т. в. о. міністра енергетики спливають, а призначення міністра неможливе раніше наступного парламентського тижня.

Як писав GreenPost раніше, на початку грудня 2020 року по всій Україні розгорілися шахтарські страйки. Протестували гірники Донецької, Львівської, Волинської та Дніпропетровської областей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.