Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Держава обіцяє знайти шахтарям нову роботу

А потім шахти закриють

1 хв на прочитання09 Березня 2020, 10:27 154
Поділитись:

В уряді обіцяють не закривати державні вугільні шахти, допоки держава не знайде для шахтарів нову роботу. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Повідомляє прес-служба Кабміну.

«Прем’єр-міністр заявив, що вже декілька тижнів Уряд спільно зі Світовим банком працює над розробкою програми справедливої трансформації вугільних регіонів. За його словами, це довгострокова програма, яка передбачає, що навіть природнє закриття шахти передбачатиме планування майбутнього цієї території», - йдеться у повідомленні.

Прем'єр також заявив, що держава уже надіслала на рахунки шахт 654 млн грн. Таким чином половину боргів перед шахтарями уже погашено, стверджують в уряді.

Нагадаємо, розмови про те, що шахтарям доведеться шукати нову роботу, почалися ще за минулого уряду на чолі з Олексієм Гончаруком. Екс-міністр енергетики і захисту довкілля Олексій Оржель заявляв, що Україна разом з Європейським Союзом активно переорієнтовується на відновлювальну енергетику.

Водночас, наміри минулого уряду піддавались жорсткій критиці, оскільки багато кому вони видавались недостатньо амбіційними. Так, згідно з концепцією «зеленого» енергетичного переходу, Україна збирається стати кліматично нейтральною країною аж у 2070 році, в той час як Євросоюз планує досягти цього статусу у 2050 році.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.