Догори
Дати відгук

Держава компенсує фермерам відсотки по агрокредитах

Про це повідомили у Мінекономіки

1 хв на прочитання05 Серпня 2020, 19:28
Поділитись:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило розподіл 124,9 млн грн для компенсації сільгосптоваровиробникам фактично сплачених відсотків за користування кредитами за січень-червень 2020 року. Як повідомила пресслужба міністерства, станом на 5 серпня кошти спрямовані в уповноважені банки, які направлять їх агровиробникам. 

"Кошти отримають 696 позичальників, які подали заявки до уповноважених банків, в тому числі здійснюють діяльність: в галузі тваринництва - 48 підприємств, по іншім видам - ​​650 підприємств (два підприємства здійснюють діяльність як у тваринництві, так і за іншими видами)", - йдеться в повідомленні. 

Загальний обсяг кредитів, залучених підприємствами, становить 5 млрд грн, з них пільгових (що підлягають компенсації) - 3,4 млрд грн. Середні процентні ставки банків, в яких суб'єкти господарювання АПК залучили кредити, склали 14-16% річних. 

У бюджеті України на 2020 рік на програми державної підтримки аграріїв закладено 4 млрд грн. З цієї суми 1,2 мільярда гривень передбачено на програму компенсації кредитів, 1 мільярд гривень — на часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та устаткування, 1 мільярд гривень — на підтримку тваринництва, а також по 400 мільйонів гривень — на садівництво і фермерство.

Тим часом, на Вінниччині з'явилися поля лаванди (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.