Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • День Європи в Україні: українці обороніять цінності демократичного світу

День Європи в Україні: українці обороніять цінності демократичного світу

Україна непохитна в своєму виборі майбутнього – ми є частиною європейської родини.

1 хв на прочитання21 Травня 2022, 10:44
Поділитись:

Україна інтенсифікувала рух до членства в ЄС, подавши заявку на вступ. Наша ціль - якнайшвидше отримання статусу кандидата в члени ЄС як офіційного закріплення прагнень українців. Цьогоріч День Європи в Україні має особливе значення, адже українці боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя, захищаючи не лише Україну від імперіалістичного загарбника, але і всю Європу.

В часи війни з РФ, ЄС стоїть поруч з Україною, підтримуючи наш вибір європейського майбутнього. Українську заявку на членство підтримують європейські суспільства. Ще до російського вторгнення 2022 року підтримка членства України в ЄС була високою в багатьох країнах ЄС. Наприклад, в Італії в 2020 році вона становила 61%.

ЄС продовжує пропонувати політичну, фінансову та гуманітарну допомогу Україні. Близько 5 млн тимчасово переміщених українців отримали прихисток в ЄС. Крім цього, Євросоюз підтримує економіку України та вже надіслав перший транш у розмірі 600 млн євро в межах макрофінансової допомоги ЄС.
Вперше за свою історію ЄС виділив 2 млрд євро на закупівлю і постачання зброї для підтримки оборони країни, проти якої здійснюється напад.

Крім цього, ЄС виділив Україні гуманітарну допомогу в розмірі 500 млн євро на забезпечення українців продуктами харчування, водою, медичними послугами, притулком та екстреною допомогою для доступу до необхідних товарів і послуг.
 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.