Догори
Дати відгук

Декоративні злаки — вишукані й універсальні (ФОТО)

Навіть після цвітіння їхні колоски залишаються мальовничими, додаючи текстури й об’єму вашому саду.

1 хв на прочитання15 Травня 2024, 00:36
Пеннісетум Блек Б'юті (Pennisetum alopecuroides Black Beauty). Фото: Телеграм-канал «Садівник» Пеннісетум Блек Б'юті (Pennisetum alopecuroides Black Beauty). Фото: Телеграм-канал «Садівник»
Поділитись:

Декоративні злаки — справжня знахідка для садового ландшафтного дизайну. Вони надають неповторного шарму й елегантності будь-якій композиції та вражають своєю міццю, витримуючи перепади погодних умов. Їхня універсальність полягає у тому, що вони гармонійно поєднуються з іншими рослинами, створюючи захоплюючі ансамблі. Навіть після цвітіння їхні колоски залишаються мальовничими, додаючи текстури й об’єму вашому саду. Наприклад, елегантний декоративний злак Пеннісетум Блек Б'юті (Pennisetum alopecuroides Black Beauty) своїм шикарним виглядом здатний прикрасити будь-яку ансамблеву композицію та зробити ваш сад неперевершеним.

Фото 1/3

Особливість цього злаку полягає в його вражаючому кольорі та текстурі. Пеннісетум Блек Б'юті відрізняється глибокою чорною чи фіолетовою барвою листя та колосків, що надає йому елегантності та загадковості. Крім того, він має компактну форму, що робить його ідеальним для створення акцентних точок у саду чи використання у контейнерах. Пеннісетум Блек Б'юті також відомий стійкістю до посухи та морозу, що робить його досконалим вибором для облаштування садів у різних кліматичних умовах.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.