Догори
Дати відгук

Де в Україні у березні можна помилуватися первоцвітами

Найбільше рідкісних весняних рослин, які квітують у березні, можна побачити у західних регіонах України.

2 хв на прочитання02 Березня 2021, 18:45
Проліски та первоцвіти вже незабаром на повну милуватимуть очі українців Проліски та первоцвіти вже незабаром на повну милуватимуть очі українців
Поділитись:

Вже незабаром на українців чекають весняні вікенди. Провести їх із користю для здоров'я і настрою можна, відвідавши парки та заповідники. Там лаштуються до цвітіння або й уже розпустилися первоцвіти.

GreenPost зібрав 5 локацій, яких обов'язково потрібно відвідати любителям милуватися пролісками та сон-травою.

У Холодному Яру на Черкащині ближче до другої половини березня розквітають підсніжники. Квітів на цій геолокації так багато, що вони геть вкривають землю й створюють ілюзію суцільного білого килима.

Також можна відвідати Ічнянський національний природний парк в Чернігівській області. На території в 10 тис. га у другій половині березня починають квітувати проліски та підсніжники. А після них переймають естафету анемони та жовті первоцвіти.

Якщо ви - палкі шанувальники шафрану, потрібно брати квитки до села Колочава Закарпатської області. Там просто неба на території етнографічного комплексу "Старе село" квітнуть 12 га шафрану. Ніжно-бузкові квіти починають своє цвітіння у 20-х числах березня і продовжують милувати око до середини квітня.

А в Іршаву в другій половині березня варто збиратися тим, хто любить тішити око красою тендітних білоцвітів. Ці рослини активно квітнуть в цей час в урочищі села Бронька. Площу в 3 га вкриває "килим" із ніжних білих квітів. 

Національний парк "Слобожанський" у Харківській області порадує наприкінці березня квітуванням сон-трави. Також тут варто звернути увагу на реліктові озера, які стали "домівкою" для інших рідкісних рослин.

Раніше ми вже писали про те, що в оранжереї Запорізького ботанічного саду квітне жасмин. Окрім нього у ботанічному саду квітують камелії та азалії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Більше з GreenPost