Догори
Дати відгук

Чим замінити рибу?

Організм повинен отримувати всі необхідні речовини.

2 хв на прочитання28 Травня 2022, 14:36
Поділитись:

Війна досить сильно впливає на щоденне харчування людини. Тут не тільки місце стресам, перебоям з доставкою свіжої продукції, але й нестача коштів, часу на пошук риби та рибних продуктів, постійні переїзди. Проте, організм повинен отримувати всі необхідні речовини в достатніх кількостях з інших продуктів.

Чим замінити рибу: ми можемо відразу сказати вам, на які продукти слід звернути увагу.

Чим можна замінити рибу

Риба містить наступні необхідні для нас речовини: білки, Омега-3 жирні кислоти, кальцій, залізо, цинк, фосфор, йод, вітаміни групи В, Е і D. Нам потрібно підібрати комплект рослинної їжі, що містить все те ж саме.

Білки ми можемо отримати з грибів, горіхів, бобових: соя, квасоля, горох, сочевиця, нут. Ці продукти містять всі існуючі амінокислоти. На жаль, перераховані продукти засвоюються гірше, ніж риба, тому має сенс збільшити порції.

Омега-3 жирні кислоти містяться в олії з насіння злаків і льону. Вони там є в достатній кількості, а крім того - кальцій, цинк, залізо, вітамін В2. Заради отримання йоду включайте в раціон морську капусту та інші водорості.

Вітаміни містить соєве молоко. Молочні продукти і яйця - прекрасні джерела багатьох вітамінів і мінеральних речовин. Якщо ваше вегетаріанство допускає їх вживання, обов'язково включайте їх в свій раціон або використовуйте аптечні препарати.

А королем усіх дієтичних продуктів є гречка. У ній є, здається, все, що тільки можна побажати. Цим продуктом можна замінити не тільки рибу, але й м'ясо. 

До слова, варто знати чим можна замінити сіль: 9 натуральних продуктів на кожній кухні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.