Догори
Дати відгук

Чим небезпечний для здоров'я новий британський COVID (відео)

Інфекціоніст закликав людей не лякатися, адже навіть, якщо цим ковідом заразитися, жодна лабораторія в країні його не відрізнить від звичайного

1 хв на прочитання22 Грудня 2020, 07:35
Поділитись:

Інфекціоніст Вадим Арістов пояснив, чим загрожує новий британський ковід. За словами експерта, існує не менше десятка видів коронавірусу. Той вид, який виявили у Британії, він має таку ж патогенність, що й старий COVID і не викликає велику смертність та ускладнення. Вірус поширюється тільки більш активно. Про це розповів лікар. Повідомляє "НАШ".

За словами лікаря, наразі все, що може зробити наша країна, так це обмежити переміщення людей з місць вогнища нового виду COVID-19, обмежити приліт літаків і посилити контроль на кордоні. При цьому інфекціоніст зазначив, що люди та влада навіть не можуть знати, які варіанти коронавірусу заражають українців.

"Можливо він у нас вже тривалий час циркулює. Оскільки у нас немає лабораторій, які б займалися секвенуванням зразків вірусів, що циркулюють", - заявив експерт.

Але поки мова не йде про те, що для лікування цього виду вірусу необхідні якісь особливі препарати або особливий підхід до лікування.

Також Арістов зазначив, що поки точно не ясно, як новий вид коронавірусу буде діяти на антитіла у людей. Можливо вакцини потрібно буде змінити, але це медики зможуть зробити без проблем.

Раніше ми повідомляли, що новий страшний штам COVID-19 вже в Україні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.