Догори
Дати відгук

Чи може COVID-19 залишити людину без зубів

Медики виявили новий неприємний наслідок ковіду.

1 хв на прочитання20 Листопада 2020, 13:39
Поділитись:

Раніше вважали, що COVID-19 в основному впливає на легені, але за час пандемії медики дізналися, що це не так. Всі реагують на коронавірус по-різному: одні люди втрачають смак і нюх, а інші відчувають лихоманку, утруднене дихання або сильну втому упродовж тижнів. Також були повідомлення про такі симптоми, як "коронавірусні ноги" та дзвін у вухах. У інших після ковіду випадало волосся.

Тепер з'явилися повідомлення про те, що інфекція може вплинути на здоров'я порожнини рота та зубів. Повідомляє HuffPost.

Після діагнозу COVID-19 і одужання люди діляться історіями про те, як стан їхніх зубів або ясен погіршувався. Ще занадто рано підтверджувати зв'язок між COVID-19 і здоров'ям порожнини рота, і лікарям буде потрібно набагато більше даних, щоб точно з'ясувати, що відбувається.

Але деякі експерти в області охорони здоров'я підозрюють, що коронавірус може безпосередньо інфікувати кровоносні судини й порушити приплив крові до ясен, зубів і язика, спричиняючи біль і пошкодження. У результаті люди, які перехворіли починають втрачати цілком здорові зуби, як під час пародонтозу.  

Тим часом хвора на COVID-19 народила двійнят поки була у комі (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.