Догори
Дати відгук

Причини падіння літака під Харковом: офіційна версія катастрофи

Катастрофа літака сталась через відмову лівого двигуна літака

1 хв на прочитання28 Жовтня 2020, 15:19
Поділитись:

Урядова комісія з розслідування катастрофи літака Ан-26 у Чугуєві завершила свою роботу і назвала причини трагедії.

Про це 28 жовтня під час засідання уряду повідомив голова Урядової комісії з розслідування причин катастрофи літака Ан-26 віцепрем'єр-міністр України - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Катастрофа літака сталась через відмову лівого двигуна літака, що спричинило виникнення особливої ситуації, несвоєчасне переведення літака на зниження. Крім того була недостатньою підготовка екіпажу на випадок відмови техніки.

«Комісія встановила причини: на технічні неполадки, які мали місце в даному випадку, наклався людський фактор. Плюс системні серйозні порушення в організації польотів щодо забезпечення безпеки», - сказав він.

Рішення щодо компенсаційних витрат родинам членів екіпажу буде прийнято після встановлення всіх факторів Міністерством оборони.

До слова, раніше повідомлялося, що системні порушення в організації польотів і з боку командування Повітряних сил і з боку бригади, в якій сталася трагедія — це головна причина катастрофи літака АН-26 під Чугуєвом. 

Авіакатастрофа сталася 25 вересня, військовий літак Ан-26, на якому курсанти виконували навчально-тренувальні польоти, впав і загорівся.

На борту були курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил, 25 людей загинули одразу, один курсант помер у лікарні, один вижив.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.