Догори
Дати відгук

Чоловік вперше у світі сфотографував жовтого пінгвіна

Жовті королівські пінгвіни мають таке забарвлення від народження тому, що в їхньому організмі не виробляється меланін.

1 хв на прочитання22 Лютого 2021, 14:30
Жовтий королівський пінгвін, якого сфотографував фотограф із Бельгії, приніс чоловікові світову популярність Жовтий королівський пінгвін, якого сфотографував фотограф із Бельгії, приніс чоловікові світову популярність
Поділитись:

Нещодавно людині вперше вдалося сфотографувати унікального птаха: жовтого пінгвіна. Світлини опублікував у своєму Instagram-акаунті бельгійський фотограф Ів Адамс.

Незвичайного пінгвіна він помітив на острові Південна Джорджія в Атлантиці.

«Виграв у лотерею природи, побачивши найкрасивішого королівського пінгвіна та зміг його сфотографувати», — поділився радістю зі своїми підписниками Адамс.

Чоловік розповів, що разом із командою саме закінчував поратися біля гумових човнів на віддаленому пляжі на острові Південна Джорджія, коли майже впритул до нього наблизився жовтий пінгвін.

«Цей королівський пінгвін піднявся прямо до нас посеред хаосу, повного морських слонів і антарктичних морських котиків, а також тисячі інших королівських пінгвінів», — захоплено розповідає у соцмережі фотограф.

Додає, що з моменту, коли оприлюднив знімки у своєму акаунті, його телефон не вгавав. Десятки новинних агентств і редакцій боролися за право опублікувати у себе перші в історії знімки жовтого королівського пінгвіна.

Зоологи пояснюють, що незвичайний колір замість традиційного біло-чорного забарвлення спровокував генетичний збій в організмі птаха. У пінгвіна не виробляється гормон меланін, який і відповідає за забарвлення.

Як ми писали раніше, в Антарктиді біля української станції «Академік Вернадський» на світ з'явилися перші пінгвинятка. За словами українських вчених, малечу пінгвіни годують по черзі: доки один сидить на гнізді, інший добуває їжу в океані.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.