Догори
Дати відгук

Чоловік помер через риб`ячу кістку, проткнула кишківник  

Він помер від одного з найпоширеніших ускладнень після сепсису

1 хв на прочитання22 Вересня 2022, 21:21
Поділитись:

На Шрі-Ланці 61-рінчий чоловік помер, проковтнувши риб'ячу кістку. Медики зі Шрі-Ланки розповіли про 61-річного чоловіка, який надто пізно звернувся до лікарні. Виявилося, що він не помітив, як випадково проковтнув шматок рибної кістки розміром всього в 2 см. Але через деякий час у нього з'явилися нестерпні болі в животі та блювотиння, після чого він і звернувся до лікарів. Це сталося приблизно через три дні після того фатального вживання їжі. Про це пише «Країна Здоров`я».

Хірурги в одному з прибережних міст провели операцію, в ході якої виявили, що уламок рибної кістки проткнув кишечник, і назовні просочилися фекалії. Це спровокувало найважчий сепсис, при якому імунна система організму виявляє гіпереакцію і починає пошкоджувати власні органи та тканини, намагаючись боротися з патогенами.

На жаль, врятувати чоловіка не вдалося, він помер від одного з найпоширеніших ускладнень після сепсису – зупинки серця. Його організм просто не витримав важкого навантаження. Це сталося лише за 8 годин після госпіталізації. Зазначимо, що кістки риб рідко викликають перфорацію шлунково-кишкового тракту, але правильний діагноз поставити важко, якщо пацієнт не помітив, як проковтнув цю кістку. І тут доводиться проводити операції. Як правило, їхній результат сприятливий, але пізня діагностика знижує шанси.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.