Догори
Дати відгук

«Червона зона» і локдаун у Києві: як працюватиме транспорт і чи працюватиме взагалі

Відомо, що у червоній зоні забороняється робота громадського транспорту. Проте місцева влада корегує ці правила.

1 хв на прочитання19 Березня 2021, 13:31
«Червона зона» і локдаун у Києві: як працюватиме транспорт і чи працюватиме взагалі «Червона зона» і локдаун у Києві: як працюватиме транспорт і чи працюватиме взагалі
Поділитись:

МОЗ оновило поділ карантинних зон й у "червоній" опинилися - Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області, а також Київ.

Як відомо, «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється на рівні регіонів. Відповідно до рішення Кабміну від 9 березня 2021 року, у червоній зоні забороняється робота громадського транспорту. Дозволяється тільки висадка пасажирів із транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту (+ обмеження «помаранчевої» зони).

В той же час, що відбуватиметься у столиці із громадським транспортом, особливо метро, цікавить усіх киян. 

«Метро працює. Продовжуємо посилену дезінфекцію, у пікові години, як і раніше станції можуть працювати з обмеженням на вхід (тобто не на всю вхідну групу), закликаємо пасажирів дотримуватися маскового режиму», розповіла The Village Україна заступниця начальника метрополітену Наталія Макогон.

Транспорт у Києві працюватиме, попри те, що місто віднесли до «червоної» зони карантину. Про це виданню  повідомили  в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. І зауважили, що заповненість допускається не більше 50 % місць для сидіння.

Поки що детальної інформації немає, як і коментаря мера міста Віталія Кличка щодо роботи громадського транспорту у столиці.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що  крім української столиці, локдаун оголосять також у всій Київській області.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.