Догори
Дати відгук

Через локдаун в школярів буде майже місяць зимових канікул?

Саме такі рекомендації дало МОН

1 хв на прочитання15 Грудня 2020, 20:32
Поділитись:

У Міністерстві освіти та науки надали рекомендації школам у зв’язку із запровадженням локдауну з 8 по 24 січня — або належно організувати дистанційне навчання, або оголосити на цей час канікули. Повідомляє пресслужба МОН.

“Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти та науки... Так, у цей період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти. Міністерство просить вжити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що навчання можна організувати за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів “Всеукраїнська школа онлайн”, яку запустили МОН та Мінцифри.

Нагадаємо, локдаун буде за вільним графіком: обмеження в Україні почнуть діяти набагато раніше.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.