Догори
Дати відгук

Бюджет Києва 2021 ухвалено: з січня лікарі отримують 5000 грн доплати за боротьбу з COVID-19

У наступному році в столиці піде 5,7 млрд на охорону здоров’я та майже 25 млрд грн на освіту

1 хв на прочитання25 Грудня 2020, 08:00
Поділитись:

Головний фінансовий документ, за яким житиме столиця наступні 12 місяців – ухвалено. Напередодні пізно ввечері депутати Київради прийняли рішення «Про бюджет міста Києва на 2021 рік». Повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Відтак, доходи заплановані в сумі майже 60,5 млрд грн. Найбільше прибутку отримає столиця від податку на доходи фізичних осіб – 27,6 млрд грн. Це 46 % усієї дохідної частини головного фінансового документа Києва. Місцеві податки становитимуть 13,8 млрд грн, що складає 23%. Трансферти – 7,5 млрд грн, - 12%.

Видатки бюджету заплановано на рівні майже 57,8 млрд грн. Найбільше коштів передбачили на освітню галузь – 24,7 млрд грн. Це – 43% від запланованих видатків міського бюджету.

«Ми гарантуємо збільшення заробітної плати освітянам – будемо виплачувати працівникам галузі усі можливі надбавки. Ми продовжимо будівництво та реконструкцію дитячих садочків і шкіл. Будемо і далі створювати сучасні умови для виховання і навчання наших дітей», – зауважив мер Києва Віталій Кличко.

Значну увагу приділятимуть галузі охорони здоров’я. Тут закладено 5,7 млрд грн. В тому числі враховано надбавки за боротьбу з COVID медикам, їх лікарі будуть отримувати уже з січня наступного року.
На соціальний захист у 2021 році передбачено 5 млрд грн. 

Нагадаємо, у Києві запрацює цілодобова екстрена допомога для безхатніх тварин.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost