Догори
Дати відгук

Брудна білизна, комахи та рани на тілі: як на Вінниччині працює пансіонат для інвалідів

Недоліки, які виявила перевірка, будуть усувати за можливості

2 хв на прочитання19 Листопада 2020, 12:11
Поділитись:

В Дяківецькому стаціонарному відділенні для одиноких пристарілих та людей з інвалідністю, що на Вінниччині, при перевірці виявлена купа порушень. Дяківецьке стаціонарне відділення — єдине в літинській ОТГ. Тут проживають 22 мешканці. З них 17 лежачих. Про ситуацію у будинку інформує Суспільне.

"Був бруд в кімнатах. Ми побачили нагромадження речей, значну кількість комах. Неприємний запах  у відділенні. Неналежне надання медичної допомоги. Була виявлена жінка з відкритими пролежнями, які були оброблені лише на вимогу монітора", — каже начальник відділу регіонального представництва в центральних областях секретаріату уповноваженого з прав людини Олена Ярошенко.

Очільниця закладу Наталія Поляруш каже,  що перевіряючі приїхали рано-вранці, а тому працівники не встигли навести лад.  

"Вони приїхали з самого ранку, якраз як перестиляли людей і принесли сніданок. Ще було не прибрано", - зазначила очільниця Наталія Поляруш.

Про пролежні в однієї з підопічних Поляруш знає. Каже, до неї постійно приходить сімейна лікарка, рани обробляють.

Галина Коваль - очільниця Літинського терцентру, якому підпорядковується відділення розповідає, ті недоліки, які виявила перевірка, будуть усувати за можливості. Наразі ремонтують електропроводку та міняють сантехніку.

Очільник обласного департаменту соцільної політики Олександр Мельник каже, коментувати ситуацію зможе після внутрішньої перевірки. Ініціює таку після того як до них надійде лист від уповноваженого президента з прав людини. Наразі, такий ще не отримував, додає Мельник.

Відповідну перевірку проведе і Літинська районна рада, якій належить заклад.

Відомо, Степанов виправдався за смерть жінки, яка била на сполох через нестачу кисню в лікарнях.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.