Понеділок, 06 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Браконьєрів у Чорнобильській зоні шукатиме дрон

У повітряному просторі Чорнобильського заповідника були випробувані потужний безпілотний авіаційний комплекс DEVIRO "Лелека-100" та кілька дрібніших квадрокоптерів

1 хв на прочитання24 Березня 2020, 21:12 157
Фото: Facebook Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного Заповідника Фото: Facebook Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного Заповідника
Поділитись:

У зоні відчуження виявлятимуть браконьєрів за допомогою безпілотника «Лелека».  Про це повідомляє Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник на своїй сторінці у Facebook.

"Співробітники заповідника володіють технічними засобами – автомобілями й човнами, аби ефективно виявляти браконьєрів та порушників природоохоронного законодавства. А віднедавна нам на допомогу прийшли представники фронтової аерофоторозвідки", - інформують у заповіднику.

Йдеться про випробування у повітряному просторі Чорнобильського заповідника  потужного безпілотного авіаційного комплексу DEVIRO "Лелека-100" та кількох дрібніших квадрокоптерів.

Зазначається, що дрони, пролетівши аж до кордону з Білоруссю, виявили тварин у лісі та навіть велику рибу в річках.

Також співробітники заповідника нагадали, що з  20 березня  в Київській області запроваджено карантин на вилов риби у зв’язку з її нерестом.  Саме тому заходи перевірки, контролю і обстеження території Заповідника наразі є як ніколи актуальними.  

Нагадаємо, а тлі загрози поширення коронавірусу Чорнобильські зони відчуження і обов’язкового відселення  з 18 березня закрили для відвідувачів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.