Догори
Дати відгук

Біля Кам'янця-Подільського цвіте поле з рідкісними сортами тюльпанів (відео)

Тюльпанове поле почали висаджувати з 2016 року.

1 хв на прочитання10 Травня 2021, 21:47
Біля Кам'янця-Подільського цвіте поле з рідкісними сортами тюльпанів Біля Кам'янця-Подільського цвіте поле з рідкісними сортами тюльпанів
Поділитись:

Тюльпанове поле в знаходиться в Гуменцях, за 10 км. від Кам'янця-Подільського.  Поки що поле займає тільки 20 соток, садить його родина. Донька з мамою висаджують квіти, тато з сином допомагають обробляти.

За словами дівчини Насті, доньки господарів поля, все пішло від мами, яка дуже любить квіти. Мама родом з Молдавії і вже 20 років вирощує квіти. Починали вирощувати вдома, а вже потім винесли цибулини на поле.

Тут є єдиний сорт нарцисів, які тримають "голівку" вверх, а також сорти тюльпанів, які змінюють свій колір. Дивовижні сорти тюльпанів "Джульєтта", "Колумбус", квіти різних кольорів та сортів. 

"Сьогодні можна приїхати та просто пройтись між рядками тюльпанів подивившись їх та придбати... Настя поки переживає за свої квіти як за дітей, розказує про кожну квітку як про особистість, на поле пускають по черзі невеличкою групою...", — ідеться у відео Першого Порталу Кам’янця.

Нагадаємо, цього тижня в Україні прогнозують температурні гойдалки: подробиці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко