Догори
Дати відгук

Білорусь відновила імпорт нафти через Україну

"Укртранснафта" розпочало прийом на морському нафтовому терміналі "Південний" першого танкера з легкою нафтою для Білорусі

1 хв на прочитання12 Березня 2020, 18:42
Фото: facebook.com/ukrtransnafta Фото: facebook.com/ukrtransnafta
Поділитись:

Акціонерне товариство "Укртранснафта" розпочало прийом на морському нафтовому терміналі "Південний" першого танкера з легкою нафтою сорту Azeri Light обсягом 90 тис. тонн для Білорусі. Далі нафта транспортуватиметься нафтопроводом «Одеса-Броди» та однією з двох ниток нафтопроводу «Дружба» в напрямку НПЗ Білорусі.

Як повідомляє акціонерне товариство у Facebook, надання послуг з транспортування нафти до Республіки Білорусь здійснюється в рамках договору між АТ «Укртранснафта» та BNK (UK) Limited (Великобританія), яка є дочірньою компанією ЗАТ «Білоруська нафтова компанія».

Договір діє до кінця 2020 року та передбачає співпрацю сторін щодо транспортування нафти із використанням нафтопроводу «Одеса-Броди» та однієї гілки магістрального нафтопроводу «Дружба» до Мозирського НПЗ в Білорусі.

"Забезпечення транзиту нафти до Мозирського НПЗ дозволить підвищити рівень завантаження нафтотранспортної системи України. При цьому АТ «Укртранснафта» забезпечує надійний та безперебійний транзит російської нафти сорту Urals у напрямку Чехії, Словаччини та Угорщини відповідно до діючих контрактних зобов’язань", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні обвалився світовий ринок нафти. Падіння цін на нафту склало 30% і це найбільше падіння з часу війни у Перській затоці в 1991 році. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.