Догори
Дати відгук

Безмедикаментозний детокс: поради для очистки організму

Токсини можуть потрапляти в кров не лише з продуктами харчування

1 хв на прочитання08 Вересня 2022, 23:41
Поділитись:

Як можна провести детокс організму без використання лікарських препаратів - читайте у матеріалі.

Провести безмедикаментозну очистку організму цілком реально, проте чиститись доведеться комплексно, інакше стійкого ефекту чекати не варто.

Насамперед мінімізуємо ризики. Зменшуйте вплив негативних факторів навколишнього середовища. Якщо ви використовуєте для пиття та приготування їжі водопровідну воду, користуйтеся фільтрами навіть перед кип'ятінням.

Намагайтеся якнайчастіше бувати на свіжому повітрі, особливо, якщо ви живете в кам'яних джунглях і працюєте в офісі. Також за можливості віддавайте перевагу натуральним продуктам.

Дотримуйтесь правил гігієни. Токсини можуть потрапляти в кров не лише з продуктами харчування, а й зовні через шкіру. Щоб мінімізувати їхній вплив, своєчасно очищайте шкіру.

Харчуйте раціонально. Їжа повинна не просто втамовувати відчуття голоду, а й постачати організм усіма необхідними елементами, вітамінами та мінералами. Про фастфуд краще забути зовсім.

Очистившись, намагайтеся не забруднювати організм знову. Отримати позитивний результат раз і назавжди неможливо, його потрібно постійно підтримувати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я