Субота, 19 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Без кави і шаурми: у Києві заборонили продаж продуктів на винос

Окрім заборони на торгівлю шаурмою і кавою, у Києві вводять обов'язковий "масковий режим" для людей, які перебувають в адміністративних, виробничих приміщеннях та у громадському транспорті.

1 хв на прочитання25 Березня 2020, 22:21 350
pixabay pixabay
Поділитись:

У Києві посилили обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусу. Як йдеться на сайті  Київської міської держадміністрації, у столиці  на час карантину забороняють роботу кіосків із продажу шаурми, приготування та продажу кавових напоїв, а також реалізацію в торговельній мережі алкогольних напоїв на розлив.

Посилаючись на протокол постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в адміністрації також інформують про запровадження  обов'язкового "маскового режиму" для людей, які перебувають в адміністративних, виробничих приміщеннях та у громадському транспорті.

Забезпечити впровадження "маскового режиму" мають Національна поліція і районні держадміністрації.

Відомо, що в Україні введено надзвичайну ситуацію і продовжено карантин до 24 квітня 2020 року. Рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів. Рішення уряду передбачає можливість продовжити ці заходи у разі необхідності. Водночас терміни можуть бути переглянуті у зворотній бік, якщо протидія поширенню інфекції коронавірусу буде успішною.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.