Догори
Дати відгук

БЕБ на Львівщині зупинило контрабандне вивезення лісоматеріалів з бука

Загальний об’єм лісоматеріалів становить 60 м3

1 хв на прочитання10 Квітня 2024, 21:34
Контрабандне вивезення лісоматеріалів з бука Контрабандне вивезення лісоматеріалів з бука
Поділитись:

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області викрили спробу незаконного вивезення лісоматеріалів за кордон.

Слідством встановлено, що зловмисники організували незаконне вивезення необробленого буку, дощок та інших лісоматеріалів, заборонених до вивозу за межі митної території України, приховуючи їх від митного контролю.

Підприємства експортери здійснювала свою діяльність на підставі виконання міжнародних контрактів із суб’єктами господарювання, які зареєстровані у Великобританії та Румунії.

Під час митного контролю у двох пунктах пропуску було встановлено, що товарно-супровідні документи містять неправдиві відомості. Під виглядом пиломатеріалів (дошки) переміщувались лісоматеріали з дерева породи бук.

Загальний об’єм лісоматеріалів становить 60 м3, орієнтовна вартість – понад 1 млн грн.

Досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 201-1 Кримінального Кодексу України здійснюють детективи Теруправління БЕБ у Львівській області.

Обшуки проводилися за сприяння працівників Львівської митниці. Процесуальне керівництво – Львівська обласна прокуратура.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Більше з GreenPost