Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Bayer може збільшити виробництво насіння в Україні в 2,5 рази

Концерн Bayer AG готовий збільшити виробництво насіння кукурудзи в 2,5 рази від наявних можливостей

1 хв на прочитання11 Березня 2020, 17:30 72
З відкритих джерел З відкритих джерел
Поділитись:

Німецький агрохімічний концерн Bayer AG готовий збільшити виробництво насіння кукурудзи в 2,5 рази від наявних можливостей.

Про це повідомив директор з виробництва компанії Bayer в Україні Ремі Дей-Тос під час прес-туру на виробничі потужності насіннєвого заводу, передає GreenPost із посиланням на АгроПортал.

"Ми маємо можливості збільшити потужності виробництва в 2,5 рази. Для цього в нас є майданчик для встановлення додаткових сушарок та ліній. Якщо в Україні збільшуватимуться площі під кукурудзою та буде можливий експорт до ЄС, ми зможемо наростити виробництво насіння. Це середньострокова стратегія компанії", — відзначив Р.Дей-Тос.

За його словами, наступного сезону на насіннєвому заводі Bayer в Почуйках (Житомирська обл) планують наблизитись до номінальної потужності виробництва. Повністю досягти цього показника в компанії планують за наступні два роки.

"В насіннєвій індустрії не можливо запустити насіннєвий завод відразу на повну потужність. Тому ми зараз в процесі економного менеджменту, маємо час, щоб поступово нарощувати виробництво і підвищити професійність нашої команди", — пояснив представник Bayer.

Він додав, що наразі фокус інвестицій Bayer в Україні зосереджений на сільськогосподарську техніку та її обладнання системами точного висіву.

Як повідомляв GreenPost, міністерство сільського господарства США підвищило прогноз урожаю кукурудзи в Україні у 2019-2020 маркетинговому році (розпочався 1 липня 2019 р) до 32 млн т.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.