Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Байден визнав кліматичну проблему найбільшою загрзою для людства

Байден визнав кліматичну проблему найбільшою загрзою для людства

1 хв на прочитання13 Вересня 2020, 13:59
Поділитись:

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден заявив, що кліматична криза незабаром стане найсерйознішою загрозою для майбутнього людства, повідомляє "Голос Америки".

Політик пов'язав масштабні лісові пожежі, які вирують на заході США - у штатах Каліфорнія, Орегон і Вашингтон - зі змінами клімату.

"Наукові дані ясно показують, що... зміна клімату є неминучою загрозою усталеному образу нашого життя", - зауважив Байден.

На думку Байдена, без боротьби зі зміною клімату лісові пожежі й інші погодні катаклізми будуть посилюватися, наражаючи на небезпеку життя десятків мільйонів американців, руйнуючи економічну безпеку держави.

Забруднення повітря і аномальна спека, посилена зміною клімату, є причиною близько 13% всіх смертей в Європі. 

Раніше повідомялося, що у 630 тисяч смертей у 27 країнах ЄС і Великій Британії були пов'язані з факторами довкілля у 2012 році - останньому році, за який є відповідні дані.

"Цих смертей можна уникнути, і їх можна значно скоротити за рахунок зусиль щодо поліпшення якості навколишнього середовища", - йдеться в у заяві.

Нагадаємо також, з кінця серпня США потерпає від лісових пожеж. Там горить територія 1,4 млн га. Є жертви. Жертви екоресурсів - непоправні. А "вогняний армагедон" видно навіть з космосу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.