Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Енерго
  • Багатодітний батько і “темна конячка”: кілька стратегічних держструктур отримали нових керівників

Багатодітний батько і “темна конячка”: кілька стратегічних держструктур отримали нових керівників

Відповідні призначення зробили на засіданні Кабінету міністрів

2 хв на прочитання19 Серпня 2020, 15:24
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Державна інспекція енергетичного нагляду України та Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру отримали нових заступників керівників. Кадрові призначення зробили на засіданні Кабміну сьогодні, 19 серпня.

Заступником Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України став Сергій Олександрович Ткач. 

Сергій Ткач раніше працював заступником Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду. Проживає у Запоріжжі. Одружений з Іриною Григорівною Ткач. Разом із нею виховує дочку Валерію. 

Володіє будинком у Запоріжжі, площею майже 90 кв.м. Чоловік - співвласник земельної ділянки, площею 1 тис. кв. м. Високопосадовець також має право власності на квартиру в Запоріжжі, яка поки не введена в експлуатацію. У 2010 Ткач придбав собі легковики HYUNDAI IX35 та  MITSUBISHI GALANT. 

У “Державному ощадному банку України” має рахунки на 283 тис. грн й 30 тис. доларів. 

Заступниками Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру стали Єгор Євгенович Бодров та Павло Володимирович Шевченко

Єгор Бодров проживає у Києві. Одружений з Лесею Василівною Бодровою, з якою у шлюбі виховує п’ятьох дітей: дочку Олександру та синів Єгора, Гордія, Макара та Кирила. 

2019 року чоловік придбав квартиру у столиці, площею 43,5 кв м. Роком раніше став власником київської квартири, площею 28,9 кв.м. У 2017 році став власником житлового будинку, площею 346 кв.м. А в 2002 році придбав київську нерухомість, площею 38 кв. м. Єгор Бодров також має право безоплатно користуватися квартирою, площею 194 кв.м. Крім цього, чоловік має у власності земельну ділянку. 

У 2018 році Бодров купив собі авто Volkswagen multivan. Роком раніше став власником мопеду KTM 250. Має також мотоцикл Ducati Diavel. 

Євген Бодров - власник “Юридичного бюро Бодрова”. Має відкриті рахунки в “Приватбанку”. 

Павло Володимирович Шевченко - киянин. Відомостей про членів своєї сім'ї чоловік компетентним органам не надав. Згідно з поданою декларацією, має право власності на 1% будинку, розташованого у селі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області. 

Павло Шевченко - також автор комп'ютерної програми “Національна кадастрова система”. 

Також Кабмін сьогодні призначив державним секретарем Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України Ігоря Яковлєва, який до серпня 2019 року  виконував обов’язки голови Державної екологічної інспекції України та опинився у ряді корупційних скандалів. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.