Догори
Дати відгук

Багатодітні та прийомні сім'ї будуть платити за електроенергію менше

Таким родинам покриють різницю вартості спожитої електричної енергії, що виникла в результаті скасування пільгових тарифів.

1 хв на прочитання27 Січня 2021, 13:59
Багатодітні родини отримають пільги на електричне опалення домівок Багатодітні родини отримають пільги на електричне опалення домівок
Поділитись:

Багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають компенсацію за використану та сплачену електроенергію. Про це 27 січня на засіданні Кабміну повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Важливо, що це стосуватиметься також багатодітних, прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу. Компенсації нараховуватимуться автоматично. Загальна сума виплат становитиме 1,4 млрд грн», — сказав Шмигаль.

Компенсація надається для покриття різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла в результаті скасування пільгових тарифів і впровадження фіксованої ціни на електроенергію для побутових споживачів.

Окрім уже згаданих вище категорій споживачів, пільги на електричну енергію для опалення нададуть тим українцям, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах і гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками.

Платити менше за електроенергію також зможуть ті споживачі, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом, і в яких немає, або не функціонують системи централізованого теплопостачання.

Нагадаємо, що 28 грудня 2020 року Кабмін за поданням т. в. о міністра енергетики України Юрія Вітренка прийняв постанову про встановлення фіксованої ціни на електроенергію для населення. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.