Догори
Дати відгук

Автовиробники створили комплект для переробки автомобіля в електромобіль (фото)

Позашляховики можуть отримати електродвигун з потужністю 200 к.с.

1 хв на прочитання05 Листопада 2020, 12:58
Всі фото: itc.ua Всі фото: itc.ua
Поділитись:

Світ продовжує дивувати: справжній прорив здійснили автовиробники Chevrolet, коли створили можливість переробки  ДВС-автомобіля в електромобіль. 

Ідеться про американський автовиробник Chevrolet (частина General Motors), який допрацював свій проект eCrate до стадії серійного випуску. Як інформує  itc.ua,   відтепер можна буде  придбати комплект для переробки свого ДВС-автомобіля в електромобіль і встановити його в авторизованих сервісах.

Все це стане реальністю починаючи з другої половини 2021 року. Зробити це зможуть всі бажаючі. Як приклад такої модернізації інженери підрозділу Chevrolet Performance представили позашляховик Chevrolet K5 Blazer 1977 року.

При створенні Chevrolet K5 Blazer-E інженери вилучили 6,5-літровий двигун V8 потужністю 175 к.с., трьохшвидкісний автомат, паливну та вихлопну системи і встановили на їх місце електродвигун, батарею та інші необхідні для електромобіля компоненти. За словами творців, близько 90% нових систем - це заводські компоненти Chevrolet Bolt EV. В результаті позашляховик отримав електродвигун з потужністю 200 к.с. і обертовим моментом 360 Нм, а також батарею на 60 кВтг (400 В) з рідинним охолодженням.

Фахівці Chevrolet Performance заявили, що планують розширити лінійку рішень eCrate конфігураціями з електродвигунами різної потужності і батареями різного об'єму, які будуть підходити для трансформації різнопланових ДВС-моделей. У перспективі в подібні комплекти будуть входити нові модульні батареї Ultium.

Відомо, острови Італії, Португалії, Греції перейдуть на "зелену" енергетику.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.