Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Аптечки, шоломи та протоколи: в Одесі розпочали роботу велопатрулі(ФОТО)

Аптечки, шоломи та протоколи: в Одесі розпочали роботу велопатрулі(ФОТО)

Перевага велопатрулів в тому, що це більш мобільні екіпажі

1 хв на прочитання22 Травня 2022, 14:29
Поділитись:

В Одесі розпочали свою роботу велопатрулі. Цьогоріч в місті на велосипедах будуть працювати 8 поліцейських, задача яких – охорона порядку в парках та на набережних, розказала Суспільному Наталя Смогулова, інспекторка однієї з рот Управління патрульної поліції в Одеській області.

Працюють поліцейські в центральному районі міста, це – третій рік їхньої роботи.

"Перевага велопатрулів в тому, що це більш мобільні екіпажі, вони швидше можуть дістатися на місце виклику, порівняно з автоекіпажами та пішими патрулями. Тому це чисте здоров’я та швидка реакція на звернення громадян та порушення. Як і минулого року, ми патрулюємо там, де є скупчення людей", – пояснила Наталя Смогулова.

Для велопатрулювання відбирають добровольців. Усі вони – поліцейські, які за власним бажанням пройшли додаткову підготовку, аби влітку мати змогу пересісти з машини на велосипед.

Кожен з патрульних, окрім велосипеда, має захисний шолом, аптечку, сумку з адміністративними матеріалами для оформлення подій.

"Громадяни звертались у зв’язку з тим, що загубили своїх дітей або не могли знайти своїх рідних. Маючи велосипед, ми досить швидко знаходили людей. Також, під час патрулювання, особливо на Трасі здоров’я, коли виникали випадки травмувань під час відпочинку, ми надавали відповідну допомогу тими засобами, що в нас є", – зазначили патрульні.

Велопатрулі працюватимуть в місті до початку вересня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.