Догори
Дати відгук

Аномалія у Вінниці: вдруге за рік цвітуть магнолії

1 хв на прочитання13 Вересня 2020, 21:40
Поділитись:

Днями біля будівлі Вінницької міської ради вдруге за рік зацвіли магнолії. Схоже, диво сталось і в прикордонному Могилеві-Подільському. На місцевій набережній зацвіли молоді магнолії, висаджені напередодні повені, про це пише портал "новини 33".

" Не могли з дружиною та дітьми пройти повз таку  краси. Ще за кілька десятків метрів від магнолій чути аромат. Студенти роблять селфі, одна дівчина спеціально приїхала з Тяжилова на велосипеді, аби закарбувати це. Бачив і таких, що завчасно виходили із трамваїв задля фотосесії", - ділится місцевий Олексій.

Люди розповідають, що зазвичай магнолії розквітають наприкінці квітня – на початку травня. Але цьогоріч вінничани вдруге мають нагоду насолодитись цвітінням.

Одним із пояснень у фахівців є те, що можливе перевищення суми активних температур над середньою нормою для місця зростання рослини. Тобто в певні роки складається комплекс ґрунтовно-кліматичних аномалій, не характерних для даного сезону та регіону. Це шкідливо, адже в період опадання листя рослина запасає поживні речовини, щоб пережити зиму, а цвітіння виснажує, забирає багато необхідних речовин.

Нагадаємо, днями стало відомо, що в Києві вдруге зацвіли каштани, а на Київщині - яблуні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.