Догори
Дати відгук

Американські хірурги оглядають дітей з найскладнішими вадами обличчя: найменшій дитині, яку проконсультували – 1 місяць

Заплановано 4-5 надскладних реконструктивних оперативних втручань.

2 хв на прочитання03 Вересня 2022, 14:00
Поділитись:

Щелепно-лицеві хірурги Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит разом із медиками зі США за день проконсультували 18 діток з усієї України із найскладнішими вадами обличчя. 

Консультували всією командою - лікарі зі США (LEAP Global Mission) - щелепно-лицевий та пластичний хірург Стівен Ортен і Крейг Хобар, який спеціалізується на вроджених вадах обличчя у дітей, професор ЛНМУ Роман Огоновський, щелепно-лицевий хірург Христина Погранична, ЛОРи з львівського Охматдиту , ортодонти Міжрегіонального центру дитячої щелепно-лицевої хірургії – Наталія Чухрай, Андрій Міськів.

«Найменшій дитині, яку ми сьогодні проконсультували – 1 місяць, найстаршій – 18 років. Це діти із вродженим двобічним незрощенням губи та піднебінь, з вродженою деформацією носа, рідкісними краніофасціальними синдромами - синдромом Фрімана – Шелдона, синдромом Гольденхара, синдромом Тріччера – Коллінза Франческетті, новоутворами, післяопераційними дефектами і деформаціями лицевого скелета, тощо», - розповіла щелепно-лицевий хірург Христина Погранична.

Заплановано 4-5 надскладних реконструктивних оперативних втручань за найновішими методиками у середу та четвер.

В подальшому – це довготривала співпраця і чудовий досвід для розвитку обох команд. Сьогодні уже відібрано декілька складних випадків для майбутніх операцій під час наступного візиту лікарів з Америки, який відбудеться до кінця 2022 року.

Варто зазначити, що колеги із США подарували щелепно-лицевим хірургам нашої лікарні дороговартісне обладнання, інструменти, медичні матеріали та медикаменти, які Щиро вдячні за підтримку та допомогу в цьому напрямку.

Батьків дітей, які виховують дітей з вродженими чи набутими вадами розвитку обличчя і потребують консультації чи операції, просять звертатися за номером телефону: 067 76 000 31.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.