Догори
Дати відгук

Американська розвідка: Китай приховує правду про коронавірус

Офіційно Президент Трамп цю інформацію не підтвердив

1 хв на прочитання02 Квітня 2020, 11:09
Поділитись:

Китайська влада приховала від світу масштаби спалаху коронавірусу і свідомо занизила як кількість інфікованих, так і кількість смертей від хвороби. Про це йдеться у звіті розвідки США Адміністрації Президента, повідомляє Bloomberg.

Як стверджує видання, американські розвідники розповіли про це анонімно, оскільки звіт є секретним. Відомо, однак, про те, що у звіті стверджується: китайська влада спеціально занижує кількість уражених хворобою. Висновок звіту: цифрам КНР не можна довіряти.

Звіт було представлено минулого тижня, стверджують джерела видання.

Водночас Президент США Дональд Трамп заявив учора, що, можливо, Китай «дещо пом’якшив» (light side) свої дані, однак жодної інформації про будь-які махінації з цифрами розвідка йому не надавала. І тут же додав про те, що США зацікавлені у продовженні гарних торгівельних стосунків з КНР.

За офіційною інформацією від ВООЗ (яка, у свою чергу, послуговується даними, які їй надають уряди держав), у Китаї зафіксовано 82 638 випадків зараження. Сьогодні це аж четвертий показник у світі – після США, Італії та Іспанії. За офіційною кількістю смертей від хвороби – 3321 – Китай посідає третє місце після Італії та Іспанії.

Загалом на планеті офіційно вже майже мільйон людей, заражених вірусом, 47 253 особи померло.

В Україні зафіксовано 804 випадки захворювання і 20 смертей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.