Догори
Дати відгук

Аграрії вимушені нищити власний врожай

Через заборону торгувати городиною на ринках фермер знищив врожай зеленої цибулі

1 хв на прочитання28 Квітня 2020, 12:43
pixabay pixabay
Поділитись:

 Перекопати майже всю вирощену у теплиці зелену цибулю. Так вирішив зробити  фермер з  Вінниччини Микола Кипоренко через  заборону торгувати городиною на ринках.  Він зізнався, що був вимушений це зробити, адже через закриття ринків немає, де його реалізувати. 

Відео зі знищення власного врожаю фермер виклав в  YouTube.   

Чоловік розказує, за скільки купував насіння, а також про те, що свіжа городина укріплює імунітет. Мала б укріплювати.  Частину врожаю вінницький аграрій залишив – каже, що для благодійників.  

Також фермер пообіцяв показати, як лопатою знищуватиме врожай редиски.

«Немає ринків збуту через те, що закрили базари, все це піде туди ж, куди і цибуля», - підкреслив фермер.

Чоловік  згоден віддати частину городини до будинку літніх людей, за умови, що  благодійники викопають та довезуть або дадуть гроші на паливо, щоб довезти.

Як ми повідомляли, через закриття ринків в Україні почалися протести, а маріупольські фермери роздавали редиску безкоштовно.

У середу, 29 квітня, на своєму черговому засіданні Кабінет Міністрів України розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків. Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро