Догори
Дати відгук

Аграріям компенсують частину вартості сільгосптехніки

Українські сільгоспвиробники мають нагоду отримати компенсацію у розмірі 25% від вартості техніки

1 хв на прочитання12 Березня 2020, 17:31
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Українські сільгоспвиробники у 2020 році мають нагоду отримати компенсацію у розмірі 25% від вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання.

Про це інформує GreenPost із посиланням на повідомлення міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства у соцмережі. Відповідна постанова №195 Кабінету міністрів України від 3 березня опублікована сьогодні.

Також передбачається виплата компенсації за техніку, придбану в жовтні-грудні 2019 р. Згідно бюджетного розпису виплати планується розпочати з II кв. 2020 р.

GreenPost нагадує, що раніше заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький повідомив, що 80% виплат, передбачених державною підтримкою аграрного сектору на 2020 р., буде здійснена у другій половині року.

Як повідомляв GreenPost, Кабінет міністрів України визначив критерії оцінки ступеню ризику від роботи сільськогосптехніки. Cтупінь ризику від експлуатації та іх вплив на технічний стан визначені для тракторів, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, іншої сільськогосптехніки.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost