Догори
Дати відгук

7 рекомендацій від кардіолога, як за захиститися від хвороб серця

Варто запровадити щоденні прогулянки у звичку.

2 хв на прочитання20 Червня 2023, 23:50
Поділитись:

Захворювання судин та серця є не тільки вкрай небезпечними, а й дуже поширеними. Однак за правильного способу життя їх можна уникнути.

ЯКІ 7 СЕКРЕТІВ У ЦЬОМУ ДОПОМОЖУТЬ

НАМАГАЙТЕСЯ ВЖИВАТИ МЕНШЕ СОЛІ

Варто розуміти, що цей компонент присутній практично в будь-якій магазинній їжі, тому при приготуванні вводять сіль в обмеженій кількості. Вживання солі є важливим чинником ризику розвитку небезпечних захворювань серця.

ВІДМОВА ВІД ГІПОДИНАМІЇ 

Чим менше людина рухається, тим більше у неї з’являється проблем зі здоров’ям. Експерти вважають, що потрібно активно займатися хоча б по півгодини на день. Завдяки цій звичці серце “прослужить” довгі роки.

ОВОЧІ

У даній категорії продуктів харчування прекрасний склад, що дозволяє їм стати чудовим засобом профілактики хвороб судин та серця. На частку овочів у раціоні має припадати щонайменше 30% від загальної частки їжі.

АЛКОГОЛЬ ІЗ ЦИГАРКАМИ

Це найнебезпечніші звички для серцево-судинної системи, тому для профілактики варто уникати куріння та розпиття алкоголю. Але не лише сигарети шкідливі для серця – йдеться про будь-яку продукцію для куріння.

ФРУКТИ ТА ЯГОДИ

У теплу пору року потрібно оздоровлювати організм будь-якими можливими способами. Це чудовий сезон свіжих ягід та фруктів, тому їх потрібно вводити до раціону.

КИСЕНЬ

Недостатня кількість кисню теж може призвести до збоїв у роботі серцево-судинної системи. Тому варто запровадити щоденні прогулянки у звичку.

ІНТЕНСИВНІ ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ

Фізичні навантаження, безумовно, важливі для зміцнення серця та підняття життєвого тонусу загалом. Однак при цьому не всі знають, що надто інтенсивна робота в спортзалі, навпаки, може призвести до погіршення стану.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.