Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • 2 жовтня: День уролога, фермерських тварин, День ненасильства та День вчителя  

2 жовтня: День уролога, фермерських тварин, День ненасильства та День вчителя  

У США – Національний день прибиральника, Фінляндія – Свято оселедця

2 хв на прочитання02 Жовтня 2022, 11:40
Поділитись:

У неділю, 2 жовтня,  святкують День уролога, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день фермерських тварин, Всесвітній день тверезості і боротьби з алкоголізмом, Міжнародний день ненасильства або «Міжнародний день боротьби проти насилля», Міжнародний день лікаря, Міжнародний день соціального педагога.

В Україні, 2 жовтня святкують День територіальної оборони України, День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина).

Також у цей день у Гвінеї – День проголошення Незалежності, Італія – Національний день бабусь і дідусів, США – Національний день прибиральника, Фінляндія – Свято оселедця.

Урологія представляє область клінічної медицини, яка вивчає етіологію, патогенез, діагностику захворювань органів сечової системи, чоловічої статевої системи, захворювань наднирників та інших патологічних процесів в заочеревинному просторі і розробляє методи їх лікування і профілактики. Без кваліфікованого уролога зараз не можна уявити собі жодної сучасної клініки.

День територіальної оборони України

Резервний компонент Збройних сил України – Війська територіальної оборони, призначений для територіальної оборони і підпорядковується командуванню територіальної оборони, надійний елемент спокою всього українського суспільства.

Нагадаємо, що в кінці 2014 система територіальної оборони України змінилася. Це було прямо пов’язане з актом агресії з боку Росії. Навесні-влітку 2014 року в терміновому порядку були сформовані батальйони територіальної оборони, які були переформовані в мотопіхотні підрозділи і передані до складу бригад Сухопутних військ. Це мало одне з ключових значень в захисті територіальної цілісності і суверенітету країни.

30 вересня 2020 року «Ураховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки і оборони та інших суб’єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій», Президент України підписав Указ № 417/2020 «Про День територіальної оборони України». Свято встановлене і тепер відзначається щорічно в першу неділю жовтня.

За народним календарем сьогодні день Трохима і Зосими. Зосиму вважали покровителем бджіл, тому в цей день молилися йому, щоб він зберіг бджолині сім'ї і допоміг зібрати багато меду.

Що не рекомендується робити:

  • Не варто в цей період ухвалювати важливі рішення.
  • Якщо перед вами стоїть проблема вибору, відкладіть її на більш відповідний час.
  • Не варто вести переговори і здійснювати серйозні вчинки.

За матеріалами: glavcom.ua

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко