Догори
Дати відгук

11 травня - День потягу: українська залізниця стає все ближче до Європи

Укрзалізниця продовжує запускати нові маршрути в Європу.

2 хв на прочитання11 Травня 2024, 09:15
Сьогодні 11 травня відзначається День потягу Сьогодні 11 травня відзначається День потягу
Поділитись:

День потяга в Україні — це свято, яке відзначається для вшанування залізничного транспорту та його важливої ролі в розвитку країни. Це також чудова нагода вшанувати працівників залізниці та усіх, хто пов'язаний з цією галуззю.

Історія Української залізниці налічує понад сто років. Вона була заснована ще в XIX столітті, коли в 1861 році була відкрита перша залізниця з Одеси до Балти.

Зараз Україні починає активно розвиватися залізничний туризм — можна покататися на паротязі «як в кіно». Такий вид туризму розвивається в розвинених країнах і поступово стає все більш популярним. Раніше паротягові тури організовувалися тільки для іноземців за шалені гроші, а тепер доступні для кожного охочого. Один з таких — в селі-музеї Колочаві на Закарпатті, а цього року до Дня паротяга запущений ще один маршрут Гайворон-Бершадь-Гайворон.

Як відомо від 10 грудня розпочато курсування новим прямим потягом №143/146 Відень — Чоп — Відень, який на станції Чоп буде “підвʼязаний” під зручну пересадку на групу спальних вагонів з Києва (через Львів) саме для пересадкових пасажирів. 

“Більше того — сполучення на Відень стане тепер зручним і для пасажирів рейсу №367/368 Луцьк — Рівне — Чоп — Ужгород. Розклади руху розроблені таким чином, що нічну частину подорожі за кордон (Київ, Рівне, Луцьк, Львів - Чоп) пасажир проводитиме у зручних спальних вагонах Укрзалізниці, а денний сегмент (Чоп — Будапешт — Відень) — у сучасних сидячих вагонах 1 або 2 класу угорських залізниць”, - розповіли в компанії.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго