Догори
Дати відгук

Скільки треба заплатити за лікування COVID у різних лікарнях України

Найдешевше лікуватися від коронавірусу в Харкові, а приватні клініки Львова взагалі не приймають таких хворих.

1 хв на прочитання29 Січня 2021, 22:58
За 4-5 днів перебування у стаціонарі приватної клініки з діагнозом коронавірус просять 100 тисяч гривень За 4-5 днів перебування у стаціонарі приватної клініки з діагнозом коронавірус просять 100 тисяч гривень
Поділитись:

У приватних клініках столиці доба перебування в стаціонарі із діагнозом коронавірус коштує від 10 тисячі гривень. І гроші — не гарантія, що у медзакладі знайдуться місця для нових хворих, розповіла журналістка Анна Руденко.

Вона особисто зателефонувала до кількох клінік та провела власне розслідування.

В першій столичній клініці, куди зателефонувала Анна, представившись родичкою хворої, місць не знайшлося. На тому кінці дроту повідомили, що можуть внести пацієнтку в лист очікування. Місце може з'явитися через 3-4 дні. Доба лікування обходиться від 9 до 12 тисяч грн. У день госпіталізації на депозит треба внести 50 тис.грн.

В іншому медзакладі Києва повідомили, що вільні місця є. У відділенні терапії доба коштує 12 тис. 900 грн. У день госпіталізації потрібно заплатити 80 тис.грн. Доба у реанімації обійдеться дорожче — в 14 тис. 900 грн. Там і депозит вище. Просять 100 тис.грн. 

В Одесі перебування у звичайному відділенні, де лікують ГРВЗ, коштує  від 10 тис.грн за добу. Депозит — від 50 тис.грн. Якщо потрібна реанімація, палата інтенсивної терапії, то в касу просять внести 100 тис.грн. Доба обійдеться від 18 до 22 тис.грн.

А у Львові місць для хворих на коронавірус у приватних клініках узагалі немає.

В Харкові вони обмежені. Доба лікування — від 1 тис. грн. Це без ліків і витратних матеріалів. 

Як ми писали раніше, в Україні коронавірусом на кінець січня перехворіли вже 21,4% населення. Це понад 6 мільйонів наших співгромадян. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.