Догори
Дати відгук

10 червня відбудеться сонячне затемнення: як побачити і на що вплине

Затемнення – це астрономічне явище, під час якого одне небесне тіло затуляє світло від іншого небесного тіла.

2 хв на прочитання01 Червня 2021, 08:30
10 червня відбудеться сонячне затемнення: як побачити і на що вплине 10 червня відбудеться сонячне затемнення: як побачити і на що вплине
Поділитись:

Чим більше затемнень відбувається, тим складнішим буде рік – так говорять і народні прикмети, і фахівці в області астрології. Якщо судити по минулому, 2020 року, то така прикмета повністю себе виправдала. Рік, як ми пам'ятаємо, був важким, а всього за цей період спостерігалося 6 затемнень – 4 місячних і 2 сонячних. 

Прийдешній 2021 рік принесе з собою мінімальну кількість затемнень – всього 4, по два на Місяць і Сонце. Так що у нас з'являється надія, що рік пройде набагато легше і позитивніше, ніж попередній.

Коли пройдуть сонячні і місячні затемнення у 2021 році, а також який вплив вони матимуть на наше життя, згідно з астрологічними прогнозами, читайте в нашій статті.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року

Друге затемнення 2021 року буде сонячним, кільцеподібним. Цикл Сарос: 147. Воно відбудеться 10 червня о 13:41 за київським часом в знаку зодіаку Близнята. Триватиме 3 хвилини 51 секунду.

Затемнення пройде над північною Канадою, Гренландією, Росією, частково його буде видно в більшій частині Азії та Європи, у тому числі в Україні, а також у частині Північної Америки.

У цей період на перший план вийдуть питання у сфері комунікацій, освіти, туризму, торгівлі.

Сприятливим буде проведення реформ і нововведень, які допоможуть вирішенню багатьох питань.

Як затемнення впливають на людей?

У людей частіше спостерігаються головні болі, «скаче» тиск, погіршується самопочуття. Посилюються конфлікти і випадки агресивної поведінки в суспільстві. Люди, які страждають на гіпертонію і серцево-судинними захворюваннями, помічають загострення симптомів під час затемнень.

Сонячні затемнення впливають на сферу бізнесу, спілкування та комунікацій між людьми. У ці періоди іноді здається, що нам важко знайти спільну мову навіть з найближчими та рідними, втрачається зв’язок з партнерами, виникають конфлікти із супутниками життя.

Як підготуватися до сонячних і місячних затемнень у 2021 році?

За 3 дні до початку затемнень необхідно розпочати підготовку, щоб зустріти це незвичайне астрономічне явище, так би мовити, «у всеозброєнні». У ці дні важливо уповільнити свій життєвий ритм, визначити свої головні цілі та усвідомити допущені раніше помилки.

Розпочніть з медитацій або просто присвятіть час тим справам, які вас тішать і наповнюють. Це може бути улюблене хобі, читання книг, йога або спорт. 

Джерело: Сегодня, bhub.com.ua,stb.ua

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.