Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Те, що сталося на Кабміні було дуже несподіваним

3 хв на прочитання01 Червня 2020, 14:20 225
Поділитись:

Кабінет Міністрів проголосував за моє звільнення, про яке я дізнався за 20 хвилин до початку засідання від знайомих депутатів. Для мене це була несподіванка.

Останні 3 місяці за відсутністю профільного заступника, я був змушений займався питаннями вугілля. Це було визначено як пріорітет Президентом і Прем'єром, і ми зробили все, щоб виплатити заборгованості по зарплатах шахтарів на державних шахтах, і їх виплатили.

Я очолив антикоронавірусний штаб та був відповідальний за перевід всього міністерства в дистанційний режим. До сих пір ми не маємо жодного захворілого в міністерстві, налагодили роботу по збору даних та рекомендаціям для підприємств, ситуація в галузі повністю контрольована та значно краще, ніж в сусідніх країнах.

Після призначення в.о. Міністра Ольги Буславець, я залишився де-факто єдиним енергетичним заступником. За її проханням координував роботу відразу 10 енергетичних департаментів, а це пару сотень людей на дистанційному режимі та по 200-300 важливих листів та депутатських запитів на день, плюс поточка. Для порівняння, у інших заступників в підпорядкуванні по 2-3 структурних підрозділу.

Ну і продовжував займатися моєю улюбленою енергоефективністю. Створив директорат що координував Держенергоефективності, працювали над законопроектом про ЕСКО в ТКЕ та водоканалах, завершував роботу над законом про енергоефективність, щоб нарешті подати його в Раду, чекав на консультації з Energy Community та з технічною місію з МВФ в червні, щоб обговорити реформу СО2 податку щодо спрямування цих коштів на енергоефективність для людей та підприємств.

Два тижні тому в.о. Міністра запропонувала мені посаду заступника міністра в Міненерго з євроінтеграції. Я написав заяви на звільнення з посади заступника міністра у зв'язку з переведенням на іншу посаду. І відразу друге - на призначення до посаду заступника з євроінтеграції. Така процедура.

Потім пішли якісь кулуарні ігри, все перегралося, і, після розмови, мені запропонували посаду заступника міністра енергетики по цифровій трансформації. Це нововведення Кабіну, щоб один із заступників займався додатково цифровизацией і діджіталізаціей. Я зв'язався з Мінцифрой, і пару днів назад вони мені сказали готуватися до співбесіди з віце-прем'єром Михайлом Федоровим.

Тому те, що сталося на Кабміні було дуже несподіваним. Ніколи до моєї роботи в міністерстві не було претензій, ні у народних депутатів, ні в Кабміні, ні в профільних експертів.

Зараз беру паузу обміркувати весь свій нереально крутий досвід та передати справи. Сьогодні останній офіційний день роботи в Міністерстві, в якому працюють дуже круті і віддані своїй справі фахівці! В мене залишилось багато гарних спогадів про роботу, і я хочу подякувати всіх, і кожного. Бажаю всім успіху, кар’єрного зростання та нових викликів.

Про результати роботи – відзвітуюсь пізніше.

Далі обов’язково буде…

Наприкінці, я хочу подякувати всім за підтримку та позитивні відгуки щодо моєї роботи в Міністерстві. 4 рази заряджав телефон вчора, і ще не встиг перечитати та відповісти на всі повідомлення!

Ваші слова - і є головною оцінкою результатів моєї роботи в ці дуже непрості часи для нашої країни.