Догори
Дати відгук

Ретроградний Меркурій з 1 по 25 квітня

2 хв на прочитання01 Квітня 2024, 17:48 535
Поділитись:

Перший його тиждень збігається разом з коридором затемнення, що посилює його вплив 2х.

Йти вперед стає дедалі складніше, а от повертатися назад - легко.

Ускладнюються комунікації, мислення, рух, робота з технікою, покупки, пересування, підвищується аварійність, хаос у справах. 

+Меркурій у знаку Овна, а це означає, що дана ретроградність обіцяє бути дуже активною, багато справ вимагатимуть від нас швидкого вирішення або навіть заряджені конфліктною, напруженою енергією. В даний період повертаються люди та невирішені ситуації з нашого минулого. Колишні любовні або ділові партнери можуть знову з'явитись на горизонті вашого життя.

Що добре робити у період Ретро Меркурія:

1.Відновлювати раніше перерване спілкування; 

2.Відновлювати навчання; 

3.Завершувати раніше розпочаті відносини;

4.Обміркувати невирішені питання; 

5.Навести лад у паперах та документах, викинути непотрібні; 

6.Переглядати раніше прийняті домовленості. 

Найкраще, що ви можете зробити на початку місяця – відпочинок, релакс, життя за течією, ретельність, терпіння, хороша підготовка та кілька спроб у будь-яких справах знижують вплив нашого токсіка Меркурія.

Важливі справи, зустрічі, переговори найкраще провести після 25 квітня. Автомобілі та техніку бажано також купити після 25 квітня. Це стосується також важливих документів та грошових переказів.

Найбільше впливає даний період на людей, у яких свій натальний Меркурій є директним і сильним, наприклад, для виявлених Близнюків та Дів . 

Також для тих, у кого Меркурій – важлива планета в карті.

С для тих у кого свій натальний Меркурій ретроградний, то для вас це період звичного швидкісного режиму планети і перелічені вище справи будуть розвиватися особисто для вас у сприятливому темпі. 

Переглянути статус свого натального Меркурія можна у будь-якому астропроцесорі в інтернеті. Якщо поруч із позначкою Меркурія є літера 'R' - ретроградний, Якщо літери 'R' немає - директний.

Ретро Меркурій - це не привід ставити життя на паузу, проте краще повертатися до недоробленого, або продовжувати працювати над тим, що було розпочато ДО ретроградності.

Більше з GreenPost